Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

Aby zapewnić trwałość zdobyczom Unii Europejskiej i sprostać globalnym wyzwaniom naszych czasów, potrzebujemy duchowej jedności Europy, potrzebujemy europejskiego poczucia tożsamości.

Home » Aktualności » Szkoła równego traktowania – wyniki rekrutacji

Szkoła równego traktowania – wyniki rekrutacji

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym "Szkołą Równego Traktowania". Zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy !

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROGRAMIE W EDYCJI 2015/2016

1 Bartczak Renata LO im. Marszałka Piłsudskiego w Słupcy
2 Bartoszewicz Ewa Publiczne Gimnazjum nr 1 w Birczy
3 Bereza Jadwiga Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
4 Dąbrowska Katarzyna Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu
5 Dunajska Joanna Gimnazjum nr. 10 w Gdańsku
6 Formella-Jankowska Karolina Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr.3  w Wejherowie
7 Główczyk Anna Gimnazjum i Liceum im.B.Jasińskiego w Krakowie
8 Górniak Renata Szkoła Podstawowa Nr. 3 we Wrocławiu
9 Grad Beata Technikum Nr. 2 w Starachowicach
10 Grodecka Ewa Gimnazjum Nr. 19 w Lublinie 
11 Gudaniec Ewa Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie
12 Kazimierczak Tomasz Gimnazjum Nr. 7 w Zielonej Górze
13 Kołodziejczyk Katarzyna Gimnazjum im. K.K.Baczyńskiegow Poczesnej
14 Korlacka Barbara Szkoła Podstawowa Nr. 7 w Jaworznie 
15 Kryszczyńska Anna Publiczna Szkoła Podstawowa w Chmielowie (Ostrowiec Św.)
16 Mastalerz Urszula Zespół Szkół w Starej Niedziałce  (Mińsk Maz.)
17 Mączyńska   Marzena Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Starachowicach
18 Niewiadomska Elżbieta Szkoła Podstawowa Nr. 40 w Gdańsku
19 Nowak-Tymińska Aneta Szkoła Podstawowa Nr. 16 w Gdańsku
20 Rafałowicz Wioletta Gimnazjum Publiczne im.A.Fiedlera w Dębnie 
21 Sekita Andrzej Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie
22 Snochowska Kinga Zespół Szkół im.S.Staszica w Gąbinie
23 Stachowski Dawid Szkoła Podstawowa w Płonnem
24 Stańczyk Urszula Gimnazjum nr. 1 w Miechowie
25 Stoppel Danuta Szkoła Podstawowa Nr.61 we Wrocławiu
26 Ślusarczyk Joanna Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Lublińcu
27 Walczyńska-Łoś Agnieszka Gimnazjum im.A.Mickiewicza w Białej Rawskiej
28 Wojcieszek Renata Szkoła Podstawowa w Porębie Żegoty
29 Wużyńska-Tkocz Magdalena Zespół Szkół nr. 3 w Rybniku
30 Wypych Jolanta Publiczny Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Świebodzicach

 

CO ZAWIERA PROGRAM?

Nauczycielki i nauczyciele zakwalifikowani do programu:

- wezmą udział w dwóch 3-dniowych (20-godzinnych) zjazdach szkoleniowych: 16-18 października 2015 r. i 11-13 grudnia 2015 r.

- wspólnie z trenerami zaplanują, a następnie zrealizują inicjatywę lokalną nawiązującą do tematyki projektu „Szkoła równego traktowania” (styczeń-maj);

- będą mogli aktywnie uczestniczyć w forum wymiany doświadczeń i dobrych praktyk;

- otrzymają pakiet materiałów edukacyjnych.

Link do platformy edukacja.geremek.pl

 

Projekt będzie trwał od listopada 2015 r. do czerwca 2016 r. 


CO ZYSKUJĄ NAUCZYCIELE I SZKOŁY UCZESTNICZĄCE W PROGRAMIE?

Nauczyciele otrzymają certyfikaty ukończenia kursu szkoleniowego. Placówka, której kadra pedagogiczna będzie reprezentować szkołę w projekcie (tzn. udział w szkoleniach, realizacja inicjatywy lokalnej) otrzyma odznakę „Szkoły równego traktowania”.

 

Informacji na temat programu udziela koordynatorka projektu: Maria Starzewska (maria.starzewska@geremek.pl, tel. 22 628 83 64). Informacje bieżące o programie również na www.facebook.com/szkolarownegotraktowania.

 

Do pobrania:
Program I Zjazdu
Regulamin
Biogramy trenerów
Oświadczenie do kosztów podróży

 

EDYCJA 2014/2015

Projekt „Szkoła równego traktowania” jest realizowany dzięki finansowaniu PGNiG